Targi Szkolne - druga edycja

Data publikacji: 4 września 2018

8 września (sobota), 10.00 – 20.00

Zapraszamy do Emki na drugą edycję Targów Szkolnych!

Koniec wakacji to nie tylko czas, kiedy trzeba skompletować podręczniki oraz szkolną wyprawkę, ale też moment, w którym decydujemy o zajęciach dodatkowych dla naszych dzieci.

Wszechstronny rozwój dziecka zakłada jak najwcześniejsze odkrycie talentów, pasji, możliwości – może skłonności artystycznych, może wyjątkowych umiejętności manualnych, pasji do tańca lub muzyki, analitycznego umysłu, który rozgryzie błyskawicznie szachowe dylematy, a może będzie to potrzeba przeżywania sportowych emocji.

Dlatego tak ważne jest, aby spośród całej, bogatej oferty zajęć dodatkowych dostępnych w Koszalinie, wybrać to, co nas pochłonie bez reszty i pomoże rozwinąć nasze talenty.

To fakt, że w szkolnej ławce spędzamy większość naszego dzieciństwa, ale tak naprawdę życie toczy się właśnie w klubach sportowych, na zajęciach z tańca, na pływalni, nad kartką papieru, kiedy próbujemy swych sił w rysunku – we wszystkich tych aktywnościach, w których staramy się dotrzeć do naszego prawdziwego potencjału.

Przyjdź do Galerii Emka w najbliższą sobotę 8 września i zapoznaj się z bogatą ofertą zajęć pozaszkolnych licznych placówek edukacyjnych, artystycznych i sportowych.

W programie wiele atrakcji – konkursy, zabawy, pokazy specjalne, warsztaty oraz występy szkół muzycznych, szkół tańca i inne.

To ostatnia chwila, aby zdecydować, co chcesz w tym roku robić w czasie wolnym od szkoły!

Serdecznie zapraszamy!

WSTĘP WOLNY

Zatrzymaj się w Emce!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin