Konkurs „Ja i moja przyjaciółka”

Data publikacji: 19 listopada 2018

Z okazji spotkania autorskiego z koszalińską autorką, Martą Matulewicz, zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie dla przyjaciółek!

Przedstaw nam swoją przyjaciółkę! Jak się poznałyście? Co Was łączy? Co lubicie razem robić? Jak spędzacie wspólny czas? Czy jesteście do siebie podobne, czy może całkiem różne, jak woda i ogień, a może uzupełniacie się w wyjątkowy sposób.

Napisz nam o tym i prześlij zdjęcie, na którym jesteście razem – Ty i Twoja przyjaciółka. (Miło nam będzie, jeśli zdjęcie będzie zrobione w Galerii Emka, ale nie jest to wymóg…)

Jako nagrodę Wydawnictwo Lira ufundowało dwa zestawy książki „Singielka w Londynie” z piękną, szmacianą torbą, zakładkami i ołówkami dla jednej, zwycięskiej pary przyjaciółek.

Na Wasze odpowiedzi pod postem konkursowym na stronie Galerii Emka na portalu Facebook https://business.facebook.com/EmkaKoszalin/photos/a.237323459727632/1788921914567771/?type=3&theater czekamy do dnia 25 listopada (niedziela), do godz. 16:00. Wyniki ogłosimy na spotkaniu autorskim, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2018 w Galerii Emka.

Jeśli więc wyślesz swoje zgłoszenie w konkursie, upewnij się, że będziesz obecna na spotkaniu razem z Twoją przyjaciółką.

ZAPRASZAMY wszystkie przyjaciółki do wspólnej zabawy!

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Konkurs Ja i moja przyjaciółka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin