Drugie życie Misia, czyli giełda zabawek używanych z okazji Dnia Dziecka.

Data publikacji:28 maja 2019

W Dzień Dziecka, czyli najbliższą sobotę w Galerii Emka będzie można sprzedać, wymienić lub kupić używaną zabawkę. Jest to okazja do rozmowy działaniach chroniących środowisko i świetna lekcja przedsiębiorczości w skali mikro. Sprzedając używane przedmioty dzieci uczą się dbać o porządek, szacunku do pracy, cierpliwości, odpowiedzialności, prezentacji posiadanych towarów i wartości pieniądza. Może też będzie można wesoło spędzić czas ze znajomymi lub rodziną. Ważnym elementem jest przygotowanie dziecka na to, że może nie znaleźć chętnych na własne zabawki. Wszystko zależy od liczby sprzedających i kupujących, a nawet od pogody. Zaprośmy zatem jak najwięcej osób na giełdę! Na stronie Emki można pobrać grafikę do wstawienia na Facebook lub Instagram z informacją, że bierzemy udział w giełdzie.

Sprzedawać można własne zabawki, gry, książki oraz sprzęt sportowy dla dzieci. Wystawiać mogą się tylko sprzedający, którzy będą prowadzili sprzedaż jako osoby fizyczne. Za organizację, oznaczenie i upiększenie stoiska odpowiadają sprzedający. Dobrze jest przygotować sobie karteczki z cenami, torebki do pakowania zabawek, drobne monety do wydawania reszty i opracować tablicę informacyjną o stoisku.

Emka zaprasza dzieci i rodziców. Wszyscy, którzy chcą wystawić zabawki, powinni zarejestrować się w formularzu na stronie Galerii Emka lub Facebooku. Warto jest przeczytać regulamin giełdy. Pytania dotyczące wydarzenia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wstęp na giełdę dla kupujących i sprzedających jest bezpłatny.

Giełda zabawek używanych, Galeria Emka, 1 czerwca, od 11.00 do 15.00.

Drugie życie Misia, czyli giełda zabawek używanych z okazji Dnia Dziecka.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin