Niesamowita wystawa replik robotów filmowych 30 czerwca - 30 sierpnia

Data publikacji: 30 czerwca 2017

Niesamowita wystawa replik robotów filmowych jest już w Emce! - zapraszamy do 30 sierpnia, w godzinach otwarcia Galerii.

Ci, którzy w ciągu najbliższych dwóch letnich miesięcy odwiedzą Galerię Emka, będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć unikatową kolekcję robotów, znanych z kultowych produkcji filmowych. Wśród eksponatów są aż trzy Transformersy, a także postacie z sagi Gwiezdnych Wojen, takie jak R2D2, C3PO, Battle Machine czy Battle Droid. Nie zabrakło też budzących respekt robotów Robocop i Terminator T600, jak również sympatycznego Atoma z filmu „Giganci ze stali” i melancholijnego Marvina z „Autostopem przez Galaktykę”. Roboty wykonane są z metalu oraz części samochodowych i mają aż do 2,5 m wysokości. Dzięki dbałości o wszelkie detale, wyglądają jakby były prawdziwe. Z każdym z nich można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z informacją podaną przez Prezesa Rady Ministrów o ograniczeniu działalności galerii handlowych, w Galerii Emka, od 14.03 do odwołania otwarte jedynie będą:
- apteka
- drogerie
- sklep spożywczy
- banki
- Dealz
- Zoolandia

Wszystkie pozostałe sklepy i lokale, a także restauracje i kawiarnie będą nieczynne.
O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.