Targi zajęć pozalekcyjnych – III edycja

Data publikacji:19 sierpnia 2019

7 września zapraszamy do Emki na trzecią edycję Targów Zajęć Pozalekcyjnych!

Koniec wakacji to nie tylko czas, kiedy trzeba skompletować podręczniki oraz szkolną wyprawkę, ale też moment, w którym decydujemy o zajęciach dodatkowych dla naszych dzieci.

Wakacje pozwalają na mniejsze skupienie na codziennych obowiązkach, planowaniu i logistyce. Wkrótce jednak rozpocznie się wrzesień, a z nim zwiększenie zadań w pracy, zajęcia w szkole a także pojawi się konieczność wyboru jak chcemy rozwijać talenty naszych dzieci. Warto przyjrzeć się temu co dla naszych dzieci jest ważne, na czym im zależy, w czym chcą się doskonalić. Wiele umiejętności, jak granie na instrumencie, śpiew czy sport, przydaje się bez względu na rodzaj zawodu wybranego w przyszłości. Będą w przyszłości stanowiły odskocznię od codzienności czy problemów, które są nieodłączną częścią życia. Inne mogą pomóc w lepszym przygotowaniu do przyszłego zawodu (rysunek, grafika, robotyka, języki obce). Jeszcze inne dadzą długotrwałą przynależność do wybranej grupy oraz ćwiczenie umiejętności interpersonalnych, na przykład zajęcia teatralne czy harcerstwo. Są też i takie zajęcia, które będą po prostu doskonałą zabawą.

Dlatego ważne jest, aby spośród całej, bogatej oferty zajęć dodatkowych dostępnych w Koszalinie, wybrać to, co jest najlepsze dla dziecka, co w najlepszy sposób pomoże mu się rozwinąć, a przy okazji spędzić wspaniały czas z inspirującymi ludźmi.

Przyjdź do Galerii Emka w najbliższą sobotę 7 września i zapoznaj się z bogatą ofertą zajęć pozaszkolnych licznych placówek edukacyjnych, artystycznych i sportowych.

W programie wiele atrakcji – konkursy, zabawy, pokazy specjalne, warsztaty oraz występy szkół muzycznych, szkół tańca i inne.

To ostatnia chwila, aby zdecydować, co chcesz by Twoje dziecko robiło w tym roku, w czasie wolnym od szkoły!

Serdecznie zapraszamy!

WSTĘP WOLNY

7 września (sobota), 10.00 – 20.00
GALERIA EMKA

Targi zajęć pozalekcyjnych – III edycja

Plan III Targów Zajęć Pozalekcyjnych

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin