Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Wielkie Otwarcie już za nami

Data publikacji: 29.05.2017

20 maja  odbyło się długo wyczekiwane otwarcie Galerii Emka. Wraz z mieszkańcami Koszalina świętowaliśmy zakończenie trwającej rok metamorfozy.

Dzień rozpoczął się punkt 9.00 uroczystym przecięciem wstęgi oraz otwarciem sklepów dla zebranych Klientów. W samo południe ruszył program artystyczno-rozrywkowy, przygotowany we współpracy ze Studiem Tańca Pasja, Centrum Kultury 105 w Koszalinie oraz Pałacem Młodzieży. W sumie zaprezentowała się ponad setka tancerzy i solistów, od czteroletnich maluchów po nastolatki. Występom towarzyszyły również liczne konkursy z nagrodami.

Na pierwszym piętrze Galerii na gości czekały Strefa Piękna oraz Strefa Showroom. W tej pierwszej wizażystka Inglot wykonywała bezpłatne makijaże, Hotel Medical SPA Unitral zapraszał do strefy masażu, a na stanowisku marki Avon można było skorzystać z badań struktury włosa. W Strefie Showroom na Klientów czekała nasza stylistka Olga Kurenna. Klientki mogły zobaczyć elementy najnowszych kolekcji z salonów Carry, Monnari, Quiosque i Top Secret, a także zadać pytanie stylistce i uzyskac modową poradę.

Wieczorem na scenie przed Galerią wystąpiła Margaret z zespołem. Gwiazda zaprezentowała koszalińskiej publiczności swoje największe hity, a po występie publiczność obejrzała jeszcze niezwykły pokaz fajerwerków.

Poniżej mała fotorelacja z tego dnia. Więcej zdjęć na naszym FACEBOOKU.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin