Huczne 15. urodziny Galerii Emka

Data publikacji: 07.06.2017

W sobotę 3 czerwca Galeria Emka świętowała swoje piętnaste urodziny, połączone z obchodami Dnia Dziecka. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia!

Dorośli, którzy przyszli w 3 czerwca na zakupy do Galerii Emka, mogli skorzystać z wyjątkowych urodzinowych rabatów. Natomiast na najmłodszych już od 12:00 czekały dmuchane zamki, roller wodny i mega bańki, wystawa mini robotów, a także bajkowe makijaże. O świetną zabawę zadbali wesoły szczudlarz i klaun baloniarz, a z Misiem Teddy Eddie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Tego dnia nie zabrakło też występów artystycznych, które zawsze cieszą się w Emce dużym zainteresowaniem. Na scenie zaprezentowali się podopieczni Studia Tańca Pasja oraz Domu Tańca, a także wokaliści z Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Dla publiczności przygotowano liczne konkursy, w których rozdano ponad setki nagród, a o 15:00 Emka zaprosiła wszystkich zgromadzonych na pyszny urodzinowy tort.
Obejrzyjcie fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z informacją podaną przez Prezesa Rady Ministrów o ograniczeniu działalności galerii handlowych, w Galerii Emka, od 14.03 do odwołania otwarte jedynie będą:
- apteka
- drogerie
- sklep spożywczy
- banki
- Dealz
- Zoolandia

Wszystkie pozostałe sklepy i lokale, a także restauracje i kawiarnie będą nieczynne.
O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.