Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Kawiarnia Emka Koszalin - Cafe Mondo zaprasza!

Nasze kawiarnie, to przytulne i klimatyczne miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cafe Mondo to przystań, na chwilę odpoczynku.

Cafe Mondo zapewnia szeroki wybór napojów kawowych oraz deserów. Znajdziesz tutaj między innymi: ulubioną latte, cappuccino lub smaczną, czarną kawę w stylu americano i espresso. Oferujemy także słodkie, owocowe napoje od znanych producentów. U nas nigdy nie zabraknie pysznych ciast i miejsca do poczytania książki czy do pracy przy komputerze. Nasza przytulna przestrzeń sprzyja również spotkaniom w gronie znajomych.

Cafe Mondo – Twoja kawiarnia w Koszalinie

Wiemy, jak ważna jest chwila wytchnienia po ciężkim dniu pracy czy półgodzinny relaks między kolejnymi zajęciami. Cafe Mondo to kawiarnia, w której można zaszyć się przed światem i zwolnić tempo przy aromatycznej kawie. To także miejsce, w którym nikt nie mówi Ci, kim masz być i co robić – gdzie wreszcie możesz odpocząć i być sobą. Czekamy na Ciebie w mieście Koszalin, przy ulicy Jana Pawła II 20 – w miejscu, w którym czas płynie wolniej, a wszystkie problemy stają się błahe wraz z przekroczeniem progu Cafe Mondo.

Zachęcamy do wypicia w Cafe Mondo porannej lub popołudniowej kawy. Jedna z naszych kawiarni znajduje się w Galerii Emka, w mieście Koszalin.

Lokalizacja: Poziom 1

Kontakt:

+48 538 361 952

cafemondo.pl/

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin