Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket Stokrotka


Just GYM

Fiku Miku


Kwiatomat Ginger

Kino Helios z nowym cennikiem biletów!

Data publikacji: 8 listopada 2023

Helios starannie dobiera repertuar, aby zadowolić widzów o zróżnicowanych gustach filmowych i zainteresowaniach. W nadchodzącym tygodniu na ekranach zagoszczą aż trzy porywające premiery.

Będą to: film świąteczny „Uwierz w Mikołaja”, superprodukcja „Marvels” oraz animacja „Inspektor Pająk”. Na widzów czekają również wyjątkowe cykle i pokazy przedpremierowe nowego tytułu z sagi „Igrzyska śmierci”. Ceny biletów na wszystkie seanse wyświetlane w ramach regularnego repertuaru zaczynać się już będą od 10,90 złotych*.

Poza fantastycznym repertuarem na mieszkańców Koszalina i okolicznych miejscowości czekają także nowe ceny! Oprócz Superwtorku, czyli wtorkowych seansów w stałej cenie 10,90 złotych*, widzowie mogą skorzystać także z unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne już na jeden dzień przed planowaną wizytą, a najbardziej atrakcyjne – 12,90 złotych** – 4 dni przed seansem. To kinomani decydują, jaką kwotę chcą zaoszczędzić: kupując bilety wcześniej, płacą za nie mniej. Oferta dotyczy także uwielbianych przez widzów seansów familijnych. Do biletów na seanse w komfortowych salach Dream, z rozkładanymi fotelami, doliczana jest opłata w wysokości 9 złotych***.

* Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,90 zł

** Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,90 zł

*** Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Szczegółowe informacje dotyczące premier, aktualny repertuar oraz bilety dostępne są na stronie www.helios.pl, , w aplikacji mobilnej oraz kasach kinowych w EMCE!

Zapraszamy do kina, zapraszamy do EMKI!

Kino Helios z nowym cennikiem biletów!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin