Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Klub Emki

 

Witaj w Klubie Emki!

Klub Emki to program, dzięki któremu wszystkie Twoje zakupy w Emce mogą przynieść dodatkowe korzyści. Działa to bardzo prosto:

  1. dołączasz do klubu i logujesz się mailem lub profilem na Facebooku lub Google.
  2. rejestrujesz paragony za zakupy i usługi w Galerii Emka - w zamian otrzymujesz punkty
  3. zbierasz dodatkowe punkty biorąc udział w różnych fajnych grach i zadaniach
  4. zamieniasz punkty na nagrody, które odbierasz w Galerii
  5. bierzesz udział w różnych specjalnych wydarzeniach i promocjach dostępnych wyłącznie dla klubowiczów

Zasadniczo za każde wydane 10 złotych otrzymujesz 1 punkt. W niektórych sklepach (np. Stokrotka, RTV Euro AGD) jest to 1 punkt za 20 złotych. A w facebookowej grupie Klub Emki dowiesz się o wyjątkowych okazjach, by w konkretne dni za zakupy lub usługi w niektórych sklepach i lokalach zdobyć duże pakiety dodatkowych punktów. Czekają też na Was nagrody rzeczowe: głośniki bluetooth, słuchawki, powerbanki, bezprzewodowe myszki komputerowe, suszarki, prostownice, żelazka oraz blendery) a także kupony zniżkowe i bilety na zamknięte imprezy. Dla wszystkich nowych klubowiczów przygotowaliśmy piękne bawełniane torby po 5 punktów. Co jakiś czas będziemy także losować wśród klubowiczów dodatkowe nagrody rzeczowe.

Punkt wydawania nagród Klubu Emki
Punkt informacyjny naprzeciwko kantoru
Czynny w każdy środę w godz. 16.00 - 21.00

Instrukcja krok po kroku

Otwórz stronę Galerii Emka (www.emka.pl) w smartfonie lub na komputerze. Na dole strony zobaczysz okrągłą ikonkę z prezentem (trzeba poczekać kilka sekund aż się pojawi). Po jej kliknięciu wejdziesz do Klub Emki. Nie musisz instalować żadnych aplikacji.

Zaloguj się przy pomocy adresu email lub profilu na Facebooku lub Google. Witaj w klubie! Zdobądź punkty rejestrując paragony z Twoich zakupów w Emce. W aplikacji wybierz RACHUNKI i kliknij SKANUJ. Zrób smartfonem zdjęcie paragonu. System rozpozna, czy pochodzi on z Galerii Emka i naliczy punkty na Twoim koncie. Możesz też obsługiwać program z komputera stacjonarnego, przesyłając zrobione pliki ze zdjęciami paragonów.

Oprócz punktów za zakupy i usługi możesz zdobyć dużo dodatkowych punktów za udział w różnych grach i zadaniach. Informacje o nich będą pojawiały się w aplikacji w sekcji MOŻLIWOŚCI (ikonka z lornetką). Będzie to na przykład udostępnienie posta. O specjalnych zadaniach będziemy pisać TYLKO na facebookowej grupie Klub Emki. Warto do niej dołączyć, ponieważ klubowicze mogą w grupie pomagać sobie i podpowiadać rozwiązania zadań i zagadek.

A teraz najważniejsze. Chcemy, abyście wiedzieli, że naprawdę doceniamy to, że lubicie Emkę, przychodzicie tu na zakupy i imprezy albo po prostu by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego nagrody będą fajne i dostępne nawet po zwykłych codziennych zakupach. Przygotowaliśmy też zestaw ciekawych nagród rzeczowych oraz wydarzeń i promocji specjalnie dla klubowiczów. Nagrody możesz przejrzeć w sekcji NAGRODY. Jeśli masz na którąś ochotę, kliknij niebieską ikonkę koszyka pod jej zdjęciem i przeczytaj instrukcję, jak ją odebrać. Pracownik wydający nagrodę wpisze na Twoim smartfonie PIN, Ty zatwierdzisz odbiór i otrzymasz swoją nagrodę. Prosto i wygodnie, bez żadnych kuponów albo zapamiętywania kodów i haseł. Tak, jak lubimy! Daj nam znać, jeśli masz jakiś pomysł na nagrodę, którą moglibyśmy dodać.

Dbamy, aby Emka była idealnym miejscem dla Twojej rodziny. Będzie szereg dodatkowych atrakcji - szczególnie dla dzieciaków. Dzięki punktom w Klubie będziecie mogli zafundować im udział w bezpłatnych warsztatach, spektaklach, grach i zabawach. Będą też gry i spotkania i imprezy z poczęstunkiem dla dorosłych klubowiczów. Dowiesz się o nich z facebookowej grupy, a o najciekawszych atrakcjach będziemy informować mailowo.

 

Dzięki, że jesteś z nami! Dobrej zabawy w Klubie Emki!

Przykładowe nagrody w Klubie Emki

>

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin