Witaj w Klubie Emki!

Klub Emki to program, dzięki któremu wszystkie Twoje zakupy w Emce mogą przynieść dodatkowe korzyści. Działa to bardzo prosto:

  1. dołączasz do klubu i logujesz się mailem lub Facebookiem
  2. rejestrujesz paragony za zakupy i usługi w Galerii Emka - w zamian otrzymujesz punkty
  3. zbierasz dodatkowe punkty biorąc udział w różnych fajnych grach i zadaniach
  4. zamieniasz punkty na nagrody, które odbierasz w Galerii
  5. bierzesz udział w różnych specjalnych wydarzeniach i promocjach dostępnych wyłącznie dla klubowiczów

Zasadniczo za każde wydane 10 złotych otrzymujesz 1 punkt. W niektórych sklepach (np. SANO, RTV Euro AGD) jest to 1 punkt za 20 złotych. A w facebookowej grupie Klub Emki dowiesz się o wyjątkowych okazjach, by w konkretne dni za zakupy lub usługi w niektórych sklepach i lokalach zdobyć duuuuże pakiety dodatkowych punktów. Nagrody możesz zdobyć bardzo szybko: na przykład już za 10 punktów (czyli wydane w sklepach lub lokalach 100 złotych) odbierzesz pyszną kawę lub deser w Cafe Mondo! Będą też większe nagrody rzeczowe, a także kupony zniżkowe i bilety na zamknięte imprezy. Dla wszystkich nowych klubowiczów przygotowaliśmy porządne bawełniane torby po 10 punktów. Co jakiś czas będziemy także losować wśród klubowiczów dodatkowe nagrody rzeczowe.

Punkt Informacyjny Klubu Emki znajdujący się na parterze w Galerii Emka pomiędzy Soko a Lotto, otwarty będzie od 11.00 do 13.00 i od 17.00 do 19.00 do dnia 20 lipca. Po tym terminie Punkt Informacyjny otwarty będzie w godzinach 17.00 - 19.00 we wszystkie dni robocze i soboty.

Instrukcja krok po kroku

Otwórz stronę Galerii Emka (www.emka.pl) w smartfonie lub na komputerze. Na dole strony zobaczysz okrągłą ikonkę z prezentem (trzeba poczekać kilka sekund aż się pojawi). Po jej kliknięciu wejdziesz do Klub Emki. Nie musisz instalować żadnych aplikacji.

Zaloguj się przy pomocy adresu email lub Facebooka. Witaj w klubie! Zdobądź punkty rejestrując paragony z Twoich zakupów w Emce. W aplikacji wybierz RACHUNKI i kliknij SKANUJ. Zrób smartfonem zdjęcie paragonu. System rozpozna, czy pochodzi on z Galerii Emka i naliczy punkty na Twoim koncie. Możesz też obsługiwać program z komputera stacjonarnego, przesyłając zrobione pliki ze zdjęciami paragonów.

Oprócz punktów za zakupy i usługi możesz zdobyć duuuużo dodatkowych punktów za udział w różnych grach i zadaniach. Informacje o nich będą pojawiały się w aplikacji w sekcji MOŻLIWOŚCI (ikonka z lornetką). Będzie to na przykład udostępnienie posta lub znalezienie kodu QR ukrytego gdzieś na terenie Galerii. O specjalnych zadaniach będziemy pisać TYLKO w facebookowej grupie Klub Emki. Warto do niej dołączyć ponieważ klubowicze mogą w grupie pomagać sobie i podpowiadać rozwiązania zadań i zagadek. W ten sposób dowiesz się na przykład, że za jakiś drobiazg możesz danego dnia dostać tyle punktów, ile normalnie trzeba byłoby zbierać tygodniami.

A teraz najważniejsze. Chcemy, abyście wiedzieli, że naprawdę doceniamy to, że lubicie Emkę, przychodzicie tu na zakupy i imprezy albo po prostu spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego nagrody będą fajne i dostępne nawet po zwykłych codziennych zakupach. Już za 10 punktów (czyli zakupy za 100 złotych) czeka na Was pyszna kawa lub deser. Przygotowujemy też zestaw ciekawych nagród rzeczowych oraz wydarzeń i promocji specjalnie dla klubowiczów. Nagrody możesz przejrzeć w sekcji NAGRODY. Jeśli masz na którąś ochotę, kliknij niebieską ikonkę koszyka pod jej zdjęciem i przeczytaj instrukcję, jak ją odebrać. Pracownik wydający nagrodę wpisze na Twoim smaftfonie PIN, Ty zatwierdzisz odbiór i otrzymasz swoją nagrodę. Prosto i wygodnie, bez żadnych kuponów albo zapamiętywania kodów i haseł. Tak, jak lubimy!

Daj nam znać, jeśli masz jakiś pomysł na nagrodę, którą moglibyśmy dodać.

Dbamy, aby Emka była idealnym miejscem dla Twojej rodziny. Będzie szereg dodatkowych atrakcji - szczególnie dla dzieciaków. Dzięki punktom w Klubie będziecie mogli zafundować im udział w bezpłatnych warsztatach, spektaklach, grach i zabawach. Będą też gry i spotkania i imprezy z poczęstunkiem dla dorosłych klubowiczów. Dowiesz się o nich z facebookowej grupy, a o najciekawszych atrakcjach będziemy informować mailowo.

 

Dzięki, że jesteś z nami! Dobrej zabawy w Klubie Emki!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin