Daj się porwać twórczości!

Data publikacji: 18 marca 2019

Zapraszamy studentów Politechniki Koszalińskiej do udziału w Konkursie na kreację reklamową „Jesień w Galerii Emka”.

Inspiracja. Pomysł. Kreacja

Poznaj realia pracy w agencji reklamowej. Wygraj konkurs i zobacz swoje dzieło na koszalińskich billboardach. Wygraj wysokie nagrody pieniężne.

Zpraszamy do wzięcia udziału w konkursie na komplet kreacji reklamowych promujących Galerię Emka. Konkurs organizowany jest przez agencję Imprint Media wspólnie z Politechniką Koszalińską i dostępny jest wyłącznie dla studentów PK.

Zwycięski projekt pojawi się na wielu nośnikach (billboard, citilight, plakaty, koszalińskie czasopisma) wykorzystywanych przez Galerię Emka. Ale to nie wszystko! Pierwsza nagroda w konkursie to 1.000 zł. Jest też szansa na drugą nagrodę i nagrodę publiczności, obie o wartości 500 zł.

O szczegółach konkursu możesz przeczytać na stronie www.emka.pl/konkursPK. Tam znajdziesz też Regulamin Konkursu, Brief Kreatywny i Formularz Konkursowy. Przeczytaj Brief i Regulamin, wypełnij Formularz i zaprojektuj reklamy, które zobaczy cały Koszalin.

Konkurs startuje 18 marca 2019 roku.
Prace należy złożyć do 23 kwietnia 2019 do godziny 14.00
w formie drukowanej (A4 lub A3) w biurze Galerii Emka na I piętrze
oraz w formie elektronicznej (WeTransfer) na następujące adresy mailowe:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomość przesyłana za pośrednictwem WeTransfer powinna nosić dopisek JESIEŃ W GALERII EMKA – PRACA KONKURSOWA, (imię i nazwisko autora).

W komisji konkursowej zasiadają przedstawiciele władz i studentów Politechniki Koszalińskiej, Zarząd Emki oraz przedstawiciele agencji Imprint Media zajmującej się promocją i reklamą Galerii.

Wyraź siebie i daj się poznać!

PLIKI DO POBRANIA

- Jesień w Galerii - Brief kreatywny

- Jesień w Galerii - Formularz konkursowy

- Jesień w Galerii - Regulamin konkursu

Daj się porwać twórzczości!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin