Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket Stokrotka


Just GYM

Fiku Miku


Kwiatomat Ginger

Pralnia chemiczna Renthoff Express - galeria Emka Koszalin

Świadczymy usługi czyszczenia chemicznego odzieży oraz prania wodnego z wykorzystaniem najnowszych włoskich technologii przyjaznych dla środowiska. Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem zapewni Państwu fachową i miłą obsługę. Priorytetem naszych pralni jest wysoka jakość oraz zadowolenie naszych klientów. Ekologiczna pralnia Renthoff Express to miejsce, w którym szybko i dokładnie wyczyścimy Państwa odzież – powierzając nam pielęgnację garderoby, mają Państwo pewność, że nie zawiedziemy wysoko postawionych oczekiwań. Renthoff Express to sieć prestiżowych pralni chemicznych zlokalizowanych w kilkunastu miastach Polski – jednym z nich jest Koszalin.

Pralnia Renthoff Express – pozostałe usługi

Pralnia Renthoff Express oferuje także pomoc krawiecką, za sprawą której poprawiamy wygląd ubrań. Ponadto nasza pralnia chemiczna i wodna wykonuje usługi, które przedłużają żywotność odzieży. Pralnia, znajdująca się m.in. w miejscowości Koszalin, doskonale dba o klientów. Nasza pralnia chemiczna oferuje czyszczenie wyrobów tekstylnych i odzieży skórzanej oraz świadczy usługi podnoszące walory estetyczne odzieży (impregnacja). Aby dowiedzieć się, co jeszcze oferuje pralnia Renthoff Express, zapraszamy do Galerii EMKA w mieście Koszalin.

Lokalizacja: Poziom 0

+48 500 282 564

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

renthoff-express.pl

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin