Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Emce!

Data publikacji: 30 sierpnia 2023

W tym roku, już po raz siódmy zapraszamy na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W sobotę, 9 września będzie można poznać bogatą ofertę szkół tanecznych, placówek edukacyjnych, szkół artystycznych, językowych, a także sportowych.

Tradycyjnie już we wrześniu, Galeria EMKA zaprasza wszystkich mieszkańców Koszalina i okolic na przegląd zajęć dodatkowych oferowanych przez ośrodki edukacyjne i sportowe, szkoły językowe, taneczne i sprawnościowe oraz organizacje pozarządowe w Koszalinie. Tegoroczne, siódme już, Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się 9 września, w godzinach 10.00 – 16.00

Wśród tegorocznych wystawców znajdą się znane już klientom EMKI szkoły edukacyjne, szkoły taneczne, szkoły językowe, kółka sportowe, sekcje gimnastyczne, a także placówki wspierające rozwój twórczy dzieci, młodzieży i osób dojrzałych oraz zupełnie nowe formacje, które debiutować będą na Targach. Z każdym z wystawców będzie można osobiście porozmawiać, wypytać o ofertę i podejrzeć sposób prowadzenia zajęć.

Jak co roku prezentację oferty wystawców urozmaicą występy taneczne, pokazy sportowe, a także liczne konkursy i gry zręcznościowe.

VII Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się w 9 września (sobota) w godzinach 10.00 – 16.00

Szczegółowe informacja i pełna lista wystawców na stronie www.emka.pl

Regulamin

Widzimy się w sobotę!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin