Targi Zajęć Pozalekcyjnych

 

III Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Miejsce wydarzenia: Galeria Emka, ul Jana Pawła II 20, Koszalin

Termin wydarzenia: 7 września 2019, godz. 10.00 - 20.00

Termin wysyłania zgłoszeń: 25 sierpnia 2019

Zapraszamy wystawców do udziału w III edycji Targów Zajęć Pozalekcyjnych, wcześniej zwanych Targami Szkolnymi.

Dla wystawców Targi są świetną okazją do prezentacji stałej oferty zajęć pozalekcyjnych oraz nowości wprowadzanych w tym roku, a dla rodziców poszukujących inspiracji lub pragnących porównać oferty na wybrane zajęcia czy warsztaty jest to wygodny sposób na znalezienie najlepszego sposobu na wsparcie rozwój ich dziecka.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych mają na celu zaprezentowanie ofert firm z Koszalina i okolic, zajmujących się szeroko pojętą edukacją pozaszkolną, obejmującą działania kreatywne, plastyczne, techniczne, logiczne, muzyczne, sportowe, naukę języków obcych, wykorzystujące nowe technologie a także wiele innych. Jest to również czas, w którym można nawiązać ciekawe kontakty, wymienić się doświadczeniami lub informacjami.

Świat wokół nas zmienia się w zawrotnym tempie. Edukacja w przyszłości będzie wymagać ciągłego uczenia się, kreatywności, umiejętności współpracy i elastyczności. Możemy uczyć w klasyczny sposób, tak jak do tej pory, albo dzięki innemu podejściu, innym narzędziom, lepiej dostosowanym do młodych odbiorców możemy sprawić, żeby edukacja była przygodą, wyzwaniem i zabawą. Możemy sprawić, żeby dzieciom i młodzieży chciało się uczyć przez całe życie.

Zapraszamy wszystkie firmy i organizacje pozarządowe przekazujące potrzebną wiedzę, rozwijające umiejętności, pozytywnie wpływające na rozwój umysłowy, psychiczny i fizyczny dzieci do zaprezentowania swojej oferty na terenie Galerii Emka.

Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą (znajdziesz ją tutaj), wypełnić formularz (znajdziesz go tutaj), przygotować szkic programu działań na stoisku, określić, ile powierzchni będzie Wam potrzebne i skontaktować się z nami.

Monika Wyrzykowska - tel. 602 613 003, Karolina Hering - tel. 515 293 603,

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Imprint Media, zespół promocji i marketingu Galerii Emka

Plan III Targów Zajęć Pozalekcyjnych

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin