Urodzinowa sesja zdjęciowa

Data publikacji: 24 września 2020

Galeria Emka powstała w 2002 roku i w tym roku kończy 18 lat. Chcąc uczcić tak wyjątkowe urodziny w tak nietypowych warunkach, w sierpniu ogłosiliśmy konkurs dla rówieśników galerii na twarz urodzinowej Emki.

Do konkursu zgłosiło się kilkanaście osób, z których jury, w skład którego weszli m.in. dyrektor Galerii Emka Jacek Sikorski oraz redaktor naczelny magazynu Prestiż Andrzej Mielcarek, wybrało pięcioro rówieśników Emki.

Wygraną w konkursie był udział w urodzinowej sesji zdjęciowej, której efekty z przyjemnością prezentujemy.

  • Zdjęcia: Łukasz Jamros
  • Stylizacje: Marta Waluk
  • Make-up: Adriana Styrenczak STUDIO KLASYKA
  • Produkcja: ZuZing Zuzanna Giersz

Zwycięzcy urodzinowego konkursu Emki

Aleksander

Jestem uczniem I LO w Koszalinie i mieszkańcem Koszalina. 18 lat skończyłem w styczniu. Moim konikiem i pracą jest ratownictwo wodne. Zainteresowałem się nim, kiedy chodziłem do Gimnazjum Sportowego nr 1 w Koszalinie. Od czasu ukończenia potrzebnych kursów co sezon pracuję na kąpieliskach morskich, a od niedawna pilnuję bezpieczeństwa ludzi w koszalińskim aquaparku. Chciałbym rozwijać swoją pasję, dlatego planuję studiować w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, aby zostać strażakiem.

Emilia

Pochodzę z wsi Niekłonice koło Koszalina, a 18 lat kończę w grudniu 2002 roku. Na co dzień trenuje siłowanie na rękę oraz jazdę konną. Jestem mistrzynią świata i dwukrotną mistrzynią Polski w siłowaniu się na rękę. Po skończeniu liceum chciałabym dostać się do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Swoją przyszłość wiążę z pracą w wojsku, dokładnie w marynarce wojennej. Moim obecnym marzeniem jest zakup własnego wierzchowca, aby spełniać się dalej w jednej z moich pasji jaką jest jazda konna.

Julia

Od urodzenia jestem koszalinianką. 18 lat skończyłam w kwietniu , ale ponieważ ostatni rok byłam stypendystką rotariańską i przebywałam na rocznej wymianie szkolnej - uczęszczałam do High School w Houston w stanie Texas w USA , to tamtejsza host rodzina urządziła mi urodziny. Kolejne, już w sierpniu, po powrocie, moja rodzina i przyjaciele zrobili mi tu w Polsce. Moją pasją, oprócz podróży od zawsze był taniec towarzyski , który długie lata trenowałam w Studiu Tańca Pasja. Aktualnie od września jestem uczennicą II LO im. W. Broniewskiego w Koszalinie. Mój profil to biologiczno- chemiczny, więc moje plany na przyszłość są związane z naukami medycznymi. Być może będzie to farmacja lub stomatologia. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w urodzinowej sesji Emki.

Melania

Obecnie chodzę do klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Dubois w Koszalinie. W listopadzie skończę moje upragnione 18 lat, co zarazem znaczy, że wejdę w jakimś małym stopniu w dorosłość . Będąc dzieckiem zawsze marzyłam o połączeniu przyszłości z muzyką, ponieważ służyła mi jako inspiracja i ukształtowała mnie jako osobę. Mam nadzieję, że uda mi się pogodzić moją pasję ze studiami, które zaczynam w przyszłym roku.

Mateusz

Mieszkam w Szczecinku i aktualnie uczę się w liceum a 18 lat skończyłem 1 września Mam dużo zainteresowań i hobby ale jednym z najważniejszych, któremu poświęcam najwięcej czasu jest filmowanie, montaż filmów i aktorstwo. Moją przyszłość chciałbym wiązać właśnie z filmem i obecnie staram się poświęcić wszystko aby nabrać doświadczenia przed kamerą oraz za nią. Planuje wybrać się na studia za granicą (USA) na kierunek Filmmaking i to jest aktualnie moje największe marzenie.

Urodzinowa sesja zdjęciowa

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin