Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket Stokrotka


Just GYM

Fiku Miku


Kwiatomat Ginger

WWF ponownie w EMCE

Data publikacji: 8 listopada 2023

W dniach 13 – 18.11.2023 zapraszamy do Galerii EMKA na spotkanie z przedstawicielami WWF. Przyjdź i dowiedz się, co możesz zrobić, aby pomóc zagrożonym gatunkom zwierząt i dołączyć do Klubu Przyjaciół WWF.

Fundacja WWF powstała w 1961 i działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Codziennie dba o to, aby świat, który odziedziczą po nas nasze dzieci i wnuki był także domem dla rysia, niedźwiedzia i wilka oraz wszystkich pozostałych gatunków, które wymagają ochrony. WWF widzi i docenia znaczącą rolę konsumentów. Codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko i kondycję naszej planety.

Przyjdź i dowiedz się co możesz zrobić, aby pomóc. Odwiedź stanowisko WWF, które w dniach 13 – 18.11 stanie w EMCE.

Na miejscu dowiecie się czym zajmuje się Fundacja WWF, jak możecie ją wesprzeć, a także jak świadomie mieć wpływ na ochronę środowiska i ochronę zagrożonych gatunków zwierząt.

Dodatkowo dowiecie się o bieżących projektach, które są kluczowe dla celów statutowych fundacji w Polsce, a także - jak przekazać 1,5% podatku Fundacji - jak przekazać jednorazową darowiznę przez stronę www - jak zostać stałym darczyńcom Fundacji przez wstąpienie do Klubu Przyjaciół WWF.

Zapraszamy serdecznie!

Dowiedź się jak możesz pomóc!

WWF ponownie w EMCE

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin