Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Jedna Emka – dwie wystawy!

Data publikacji: 25 czerwca 2021

W tym roku nie jedna, a dwie wystawy czekają na wszystkich, którzy odwiedzą Galerię Emka w wakacje: Umysł Przyłapany z Centrum Nauki Kopernik oraz Świat 3D.

Wystawa Umysł Przyłapany

Na podstawie zmysłów nasz mózg buduje obraz otaczającego świata. Jak radzimy sobie z ogromną ilością bodźców docierających z otoczenia? Czy rzeczywistość jest na pewno taka, jak ją postrzegamy? Czy na ostrych gwoździach można siadać?

Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć na interaktywnej wystawie Umysł Przyłapany, którą stworzyli eksperci naukowi z Centrum Nauki Kopernik.

Wszystkie eksponaty wystawy Umysł Przyłapany zostały pokryte specjalną powłoką fotokatalityczną, zwalczającą bakterie, wirusy i grzyby przez 12 miesięcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie trzeba dezynfekować eksponatów w sposób standardowy po każdym użyciu, a korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne.

Wystawa Świat 3D

Jednorożce, syrenki, rekiny, dinozaury, świat potworów i UFO w jednym miejscu? Wszystko jest możliwe w wyjątkowym Świecie 3D, który zagościł w korytarzach Galerii Emka.

Odrobina wyobraźni i dobry humor pozwolą nie tylko cieszyć się wyjątkowymi grafikami, ale także wziąć udział w wakacyjnym konkursie Emki.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  • należy opublikować na Instagramie kreatywne zdjęcie na tle wystawy Świat 3D
  • oznaczyć na zdjęciu profil @galeria.emka i wstawić w opisie hasztag #galeriaemka.

Do wygrania 25 nagród, m.in drony, smartwatche, kamery sportowe i aparaty Instax.

Wystawa czynna jest codziennie, w godzinach otwarcia wystawy, aż do 10 września.

Regulamin konkursu

Dzień ojca

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin