Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket Stokrotka


Just GYM

Fiku Miku


Kwiatomat Ginger

Zadbaj o siebie z marką Ziaja

Data publikacji: 31 października 2023

W ofercie marki Ziaja pojawiły się właśnie wegańskie maseczki, dzięki którym samodzielnie możemy zadbać o wygładzenie, nawilżenie, rewitalizację i odświeżenie naszej cery. Przygotujemy się do zimy.

Najnowsze produkty marki Ziaja, które właśnie pojawiły się w EMCE to cztery wegańskie produkty, łączące właściwości delikatnego peelingu i maseczki z kwasami.

Gęste, odżywcze formuły produktów bazują w min. 90% na składnikach pochodzenia naturalnego, polecane są jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji każdego rodzaju i typu cery.

Maseczki wyróżnia obecność kwasów: elagowego, glikolowego, hialuronowego oraz AHA, których działanie ukierunkowane jest na poprawę kondycji skóry poprzez jej wygładzenie, nawilżenie, rewitalizację i odświeżenie.

Intrygujące i różnorodne zapachy, kremowe konsystencje, nietypowe połączenie maseczki z peelingiem sprawiają, że ich użycie jest niezwykle przyjemnym, pobudzającym zmysły rytuałem.

 

Dodatkowo te produkty to nowy koncept od Ziaja umożliwiający tworzenie indywidualnych zabiegów domowych poprzez nakładanie różnych rodzajów maseczek w ramach jednej aplikacji na poszczególne obszary skóry twarzy.

Formuły produktów zostały stworzone w taki sposób, aby mogły ze sobą współpracować, odpowiadając jednocześnie na różne potrzeby skóry.

Koniecznie zajrzyjcie do naszego salonu Ziaja na parterze.

 

Zapraszamy do EMKI!

Zadbaj o siebie z marką Ziaja

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin