Zdolnedzieciaki.pl

W ofercie Zdolnedzieciaki.pl znajdziemy zajęcia dla dzieci, które rozwijają kompetencje niezbędne we współczesnym świecie takie jak znajomość języków obcych, czy umiejętności programowania lub znajomość robotyki, ale nie tylko. Są też zajęcia pozwalające rozwijać swoje pasje i talenty.


Robotyka 5-6 lat, 6-8 lat, 8-12 lat
Warsztaty z robotyki dla najmłodszych dzieci Robo Kids to niesamowite zajęcia, które rozwijają u dzieci umiejętność logicznego myślenia, wyobraźnię przestrzenną i pomysłowość. A to wszystko podczas zabawy i przy pomocy zestawów kolorowych klocków, z których dzieci budują różne roboty, a następnie je programują. Programowanie to czysta zabawa z algorytmami przy użyciu kart z kodami kreskowymi.


Na warsztatach z robotyki dla starszych dzieci konstruowane są roboty z zestawów LEGO Boost lub Lego Mindstorms, które łączą klocki z czujnikami elektronicznymi i serwomechanizmami. Każde zajęcia to nowy projekt do zrealizowania, nowe zadanie do wykonania oraz nowe zagadnienia z programowania. Programowanie odbywa się na komputerach poprzez łączenie odpowiednich bloków na podstawie wcześniej opracowanego algorytmu.


Programowanie Scratch 8-10 lat, Minecraft 9-11 lat
Warsztaty te to wstęp do prawdziwego programowania. Pokażemy podstawowe narzędzia i metody, które umożliwiają tworzenie własnych gier. Dzieci poznają nowe pojęcia związane z programowaniem np. algorytm, pętla, warunek, zmiana. Te zajęcia to nauka kreatywnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Dzieci pracują na komputerach m.in na oprogramowaniu Scratch. Starszych fanów gry Minecraft (9-11 lat) zapraszamy na specjalne zajęcia programowania z Minecraftem.


Arduino 9-12 lat
Na tych warsztatach młodzi konstruktorzy stworzą niesamowite projekty wykorzystując elektroniczne płytki Arduino Uno oraz diody, buzzery, platformy mobilne. Wspólnie napiszemy programy sterujące oświetleniem drogowym, sprawimy że robot będzie poruszał się po linii, a także skonstruujemy własny alarm plecakowy. Te warsztaty to wstęp do świata elektroniki cyfrowej i świetny start do programowania w języku C / C++.

Angielski 2-7 lat
TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w języku obcym, co poprawia jego zdolności kojarzenia.


Najlepszych kursantów uczęszczających na zajęcia z robotyki szkoła zawsze zaprasza na koniec kursu na ogólnopolskie zawody robotów sumo na Politechnice Warszawskiej.

Kontakt:

Adres: Galeria Emka - Szkoła Języków Obcych SML, Koszalin, ul. Jana Pawła II 20, II piętro

Telefon: 662 381 380

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona: www.zdolnedzieciaki.pl

Facebook: https://www.facebook.com/zdolne.dzieciaki

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin